Akdere Arçelik Servisi

Akdere Arçelik Servisi

AKDERE ARÇELİK SERVİSİ

Akdere Teknik Servis : 0312 319 2 888

GARANTİ PARÇA DEĞİŞİMİPARÇA DEĞİŞİMİNDE SERVİS ÜCRETİ ALINMAZ.

Türkiye’de lider marka olarak piyasada en çok ürün satımı yapan ve en çok servis ağına sahip olan arçelik ürünler için teknik servis hizmetiniz 22 yıldır vermekteyiz.

Kalitesini her zaman size yansıtan beyaz eşya ürünleri için akdere arçelik servisi telefon numarasından bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçildiğinde çağrı merkezi sekreter arkadaşlar gerekli verileri sizlerden alıp kayıt alıp gezici ekiplere belirtir.

Sizlere daha hızlı bir akdere arçelik servisi ulaşmasını sağlamak için sokak bilgileri, cadde bilgilerini kesinlikle net vermeniz önemlidir. Site ismi üzerinden ulaşım sağlanması zor olduğundan mutlaka arçelik servis size gelmesi için cad. sok. ismini belirtiniz.

Akdere Arçelik Servisi, Arçelik Servisi Akdere, Mamak Akdere Arçelik Beyaz Eşya Servisi, Arçelik Teknik Servisi

Akdere Arçelik Servisi, Arçelik 8124 SJ  Kg. Çamaşır Makinesi Dijital Ekran Ayar Düğmesi, Yanan Derece Işığı Göstergesi, Mini 30 Programa Ayarlanmış Kullanım Şekli Gösterim

Akdere Arçelik Servisi Hangi Ürünlere Hizmet Vermektedir?

 • Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi Akdere
 • Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi Akdere
 • Arçelik Klima Servisi Akdere Mamak
 • Arçelik Buzdolabı Servisi Mamak Akdere
 • Arçelik Kombi Servisi Akdere
 • Arçelik Televizyon Servisi Akdere
 • Mamak Akdere Arçelik Beyaz Eşya Servisi
 • Akdere Arçelik Servisleri
 • Akdere Arçelik Servis Mamak
 • Akdere Arçelik
 • Arçelik Akdere

Yukarı kısımda belirtilen beyaz eşya ve elektronik cihazlarla beraber mekanik arçelik marka ürünlerin arıza yapması durumunda servisimizden ivedi şekilde sizlere ekip çıkartılmaktadır.

Hangi ürünlere hizmet verir sorularına üst bölüme bakarak ürünlerin çeşitlerini kontrol edebilirsiniz. Gerekli taşınma işlemlerinde montaj servisi gibi hizmetlerde vererek bir çalışma yapma süreçlerimiz bulunur.

Çamaşır makinesi tamiri yapılma işi ise genellikle kazan bilyesi dağılmadı ve arızası ile rastlanmadığı taktirde yerinde yapılmaktadır. Kısa zaman içinde arızanın onarımı yapılması için arabalar içinde arçelik yedek parça bulundurmaktayız.

Her marka ürünlerin onarımlarını yapan özel servis desteğimiz içinde ariston, altus, bosch, profilo, indesit siemens, beko, telefunken, sunny, vestel, miele, seg, finlux, regal gibi markalarında özel servis olarak hizmetini veriyoruz. Yetkili servisi ünvanımız general klimalar için geçerlidir. Montaj, garantili arıza onarımı ile beraber general yetkili bayisiyiz.

Her işlemimiz ve onarım, tamir için garanti verilerek bir akdere arçelik servisi ve tüm markaların hizmetleri profesyonel bir hizmet ile beraber yapılmaktadır.

Yakın bölgelerimiz içinde akdere mahallesi olarak geçen bütün alanlara saha ekiplerimiz servis hizmetini götürmektedir. Cebeci, saimekadın, demirli bahçe, abidin paşa, kolej, kurtuluş gibi semtler’de alanımızı kapsamaktadır.

Dijital arçelik çamaşır makineleri hayatımıza girdikten sonra arıza olarak her markada olduğu gibi artmaktadır. Bizlerde dijital arçelik makine tavsiyesi olarak daha az dıijital arçelik çamaşır makinelerini tercih etmenizi akdere arçelik servisi kadrosu olarak önermekteyiz.

Akdere Arçelik Servis İletişim: 0312 362 09 99


 

Bu yazı Arçelik kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir