Akşemsettin Arçelik Servisi

Akşemsettin Arçelik Servisi

AKŞEMSETTİN ARÇELİK SERVİSİ

Mamak Servis: 0312 319 2 888 Telefon

ARÇELİK YEDEK PARÇA DEĞİŞTİĞİNDE SERVİS ÜCRETİ ALMAMAKTAYIZ.

Servisimiz 19 yıldır arçelik ürünlerin arıza onarımları için siz kıymetli müşterilerimizin yanında olmaktadır. Kalitesini ve garantisini vererek bir çalışma gerçekleştiren ekiplerimizden sizlerde akşemsettin arçelik servisi olarak faydalanabilirsiniz.

Beyaz eşyaların arızaları için destek sunan ekiplerimizden diğer elektronik arçelik ürünler için televizyon gibi led ve lcd televizyon servisi çalışmalarından yararlanabilirsiniz.

Kombi ürünlerinde bakım ve arıza tespiti yapılarak çalışmalar için servisimiz soğuk havalarda 24 saat çalışarak akşemsettin mahallesi içinde oturan müşterilere yardımcı olmaktadır.

  • Akşemsettin Arçelik Kombi Servisi
  • Akşemsettin Arçelik Beyaz Eşya Servisi
  • Akşemsettin Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
  • Akşemsettin Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Akşemsettin Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
  • Akşemsettin Arçelik Televizyon Servisi
  • Akşemsettin Arçelik Klima Servisi
  • Akşemsettin Arçelik
Akşemsettin Arçelik Servisi, Onarım, Tamir, Yedek Parça, Servisleri, Servis

Akşemsettin Arçelik Servisi, Çamaşır Makinesi Ön Kapap, Ayar Düğmeleri Ekran Işıkarı, Arçelik 6 KG. Otomatik Yıkama Makine

Çalışma saatleri konusunda net bir saat verilmemektedir. Zaman zaman ekiplerimiz klima servisi yoğunlaştığında gece 12 gibi saatlerde mesai yapmaktadır. Soğuyan havalarda ise vardiyalı şekilde yirmi dört saat çalışmaya arçelik kombi servisi olarak devam edilmektedir.

Akşemsettin Arçelik Servisi Kombi Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gereklidir?

Her evin farklı büyüklüğü olduğundan kaynaklı ilk dikkat edilmesi gereken kombi alırken alacağınız kombinin evinizin büyüklüğüne uyumluluğu olmalıdır. Evin kapasitesine uyumlu olmayan bir kombi her zaman size arıza ve problem yaratır.

Metre kare olarak değerleme yapılarak arçelik kombi büyüklüğü ölçümü yapılır. Örnek vermek gerekirse 120 metre kare olan bir eve ne kadar büyüklükte bir kombi gereklidir. Kombi özelliklerine yirmi binlik veya yirmi dört binlik bir kombi olabilir.

Ürünleri alırken o yüzden çok dikkat etmeniz gereklidir. Bazı kombiler tek ısıtma sistemine sahip bazı kombiler ise çift ısıtma sistemine sahip olduğundan bunu detaylı araştırmanızı akşemsettin arçelik servisi olarak öneririz.

Kombiler üzerine ve klima servisi olarak sizlere getirdiği servisler içinde her marka kombiye be her marka beyaz eşyaya tamir konusunda servis aracı göndermekteyiz. Markaları sıralamak gerekirse vaillant. altus, demirdöküm, vestel, indesit, ariston, beko, protherm, beratta, dolca vita, baymak, atron, brötje, nitron gibi cihazların hepsine bakmaktayız.

Klimalar için montaj ve satış içinde general klima yetkili servisi ile beraberinde general klima yetkili bayisi olarak general klima satışını yapmaktayız. Ürün yelpazemiz çok geniş olduğundan dilediğiniz ürün için akşemsettin arçelik servisi arayınız.


 

Bu yazı Arçelik kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir