Aşık Veysel Arçelik Servisi

Aşık Veysel Arçelik Servisi

AŞIK VEYSEL ARÇELİK SERVİSİ

MAMAK

Telefon: 0312 319 2 888 Dokun Ara

– GARANTİLİ PARÇA DEĞİŞİMİ –

Mamak mahallesi olarak geçen aşık veysel mahallesi içindeki bütün saha bölgelerine aşık veysel arçelik servisi olarak ekiplerimizi arızaya uğrayan ürünlerde kaliteli ve garantili hizmeti vermekteyiz.

Servis sektörü içinde 32 yıldır mekanik aksam onarımları ve elektronik cihazların onarımları için çalışmaktayız. Klima cihazları ve kombi gibi ürün’de dahil olmak üzere değişim yaptığı bütün arçelik yedek parçalara garanti verme standart çalışmasını korumaktadır.

Şubelerimi Ankara ilimiz içinde 7 adet olarak geçmektedir. Servis kayıt işlemleriniz farklı ilçeye gitseniz dahi yine bizim o bölgede bulunan arçelik servisi aşık veysel arçelik servisi gibi çalışma yapar.

Aşık Veysel Arçelik Servisi, Mamak Aşık Veysel Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Aşık Veysel Arçelik Servisi, Arçelik 7 Kg. 1000Devir A+++ Çamaşır Makinesi

Memnun bir müşteri potansiyeli olan arçelik çamaşır makinesi kullanan tüketici. Daha sonrasında arçelik marka ürünleri sürekli tercih etmektedir. Bunun sebebi ise kalite ve sürekli uzun zaman kullanılması ile bilinen arçelik çamaşır makinesi neredeyse her evde kesinlikle var denecek derecededir.

 • Çamaşır Makinesi Aşık Veysel Arçelik Servisi
 • Buzdolabı Aşık Veysel Arçelik Servisi
 • Bulaşık Makinesi Aşık Veysel Arçelik Servisi
 • Klima Aşık Veysel Arçelik Servisi
 • Kombi Aşık Veysel Arçelik Servisi
 • Televizyon Aşık Veysel Arçelik Servisi
 • Led Tv Aşık Veysel Arçelik Servisi
 • Aşık Veysel Arçelik Servis
 • Aşık Veysel Arçelik Servisleri
 • Aşık Veysel Arçelik Teknik Servisi
 • Arçelik Servisi Aşık Veysel Mahallesi Mamak Ankara

Aşık Veysel Arçelik Servisi Arçelik Çamaşır Makinesi Çamaşırları Sıkmıyor Neden?

Gelişen teknolojik cihazlar olarak bilinen arçelik çamaşır makinesi cihazları bazı zamanlarda arızalar ile sizlere problem yaşatmaktadır.

Çamaşırlarınız deterjan alarak yıkama yapması ve programı tamamlamasına rağmen yıkama tamamlandıktan sonra sıkmaya geçtiğinde durabiliyor.

Böyle durumda çamaşır makinesi içinde su kalır ve suyunu boşaltmaz bu sebep ile çamaşırlarınız sıkılmadan makineden çıkmış olur. Bu problemin oluşmaması için ise yapmanız gereken çamaşır makinesi içine çamaşır atarken fazla doldurma yapmadan çamaşır atmanızdır.

Diğer bir sebebi ise arçelik makine içine atılan çamaşırların cep bölmelerinde veya’da tüylenme yapa ürünlerden kaynaklı makine su gideri tıkanmış olabilir. Su gider kapağını açıp içinde bir parça var’mı kontrolünü yapmanızı tavsiye ederiz.

Söylediğimiz gibi kontrolleri yaptıktan sonra su boşaltmıyor veya sıkmıyor ise çamaşır makinesi arçelik servisi hizmeti veren firma ve şirketleri arayıp kayıt aldırınız.

Servisimiz özellik olarak saha ve gezen ekiplere sahip olarak özel servis hizmeti vermektedir. Diğer markalar olarak vestel, ariston, altus, bosch, regal, siemens, demirdöküm, beko, baymak, indesit gibi markalara’da özel servis hizmeti veriyoruz.

Yetkili servisi general klima üzerine vermekteyiz. Verilen klima servisi montaj ve klima satış yetkili bayisi olarak devam etmektedir.

Kaliteli bir kombi kullanabilmeniz için kombi bakımı ne kadar zamanda yapılması gerekir sorusuna ise yılda bir defa arçelik kombi bakımı yapılmalıdır.

Kombi içinde hava akışı ile çalışan sitemlere sahip olduğundan içinde bulunan fan ve diğer kombi mekanik parçalar temizlenmesi gerekir. Temizliği yapılmayan kombi parçaları çok kısa zamanda arıza yapıp büyük masraflar açmaktadır.

Kombinin bakımı yılda bir defalık kesinlikle yapılması gereklidir. Uzman kombi servisi hizmeti veren yetkili veya özel servislerden destek alınız.

Kaliteli bir bakım her daim sistemin düzgün çalışmasını sağlayacaktır.


 

Bu yazı Arçelik kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir