Başak Mahallesi Arçelik Servisi

Başak Mahallesi Arçelik Servisi

BAŞAK MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

Ankara / Mamak

GARANTİLİ PARÇA DEĞİŞİMİ

ARÇELİK PARÇA DEĞİŞİMİNDE VE BAKIMDA SERVİS ÜCRETİ ALINMAZ

Başak Mahallesi Arçelik Servisi, Beyaz Eşya, Klima, Tv, Kombi, Çamaşır Makinesi

Başak Mahallesi Arçelik Servisi

Mahallenin geneline hizmetimizi sürdürdüğümüz arçelik markası üzerine garantili hizmet anlayışı ve orijinal yedek parça desteğiyle vermekteyiz.

Hızlı ve uzman bütün beyaz eşya ve diğer cihazların özelliklerine sahip olan servisimizin personeli kısa sürede arçelik arızanızı çözerek sorunsuz hizmeti verirler. Verilen bütün onarımlarda başak mahallesi arçelik servisi bir yıl süre garanti kapsamına alıp değişen parçasının arkasında durmaktadır.

Gezici olarak Mamak ilçemiz içinde sürekli dolaşan mobil servis arabası ekipleri daha seri bir servisi ayağınıza getirmek için gayretini gösterir.

Yenilikçi teknoloji ve hızlı ödeme imkanları sağlayan arçelik servis güvencesinden arızalanan bütün arçelik beyaz eşya ve televizyon, kombi gibi ürünler için arayınız.

Başak Mahallesi Arçelik Servisi Mamak

Başak Mahallesi Arçelik Servisi Mamak, A Performans, Eco Tech, 6 Kg. Çamaşır Makinesi

 • Başak Mahallesi Arçelik Beyaz Eşya Servisi
 • Başak Mahallesi Buzdolabı Servisi
 • Başak Mahallesi Çamaşır Makinesi Servisi
 • Başak Mahallesi Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
 • Başak Mahallesi Televizyon Servisi
 • Başak Mahallesi Klima Servisi Mamak
 • Başak Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
 • Başak Mahallesi Arçelik Servisleri
 • Başak Mahallesi Servis
 • Başak Mahallesi Arçelik
 • Başak Mahallesi Arçelik Teknik Servisi

Başak Mahallesi Arçelik Servisi Arçelik Kombi Çalışmıyor Neden?

Kombilerin özellikleri çok farklı sistem ve mekanik parçalara sahip olarak üretilmektedir. Arçelik kombi çalışmaması için neden olarak bir kaç sebep olabilir bunları değerlendirmeye alalım.

Kombi çalışmadığı zaman arçelik kombinin içine elektrik geldiğinden emin olabilmek için evin giriş hattındaki sigorta atmış’mı kontrol ediniz.

Eğer sigorta atmışsa ve kaldırdığınızda tekrar atıyorsa kombiye müdahale etmeyiniz farklı arızlar oluşmaması için başak mahallesi arçelik servisi aramalısınız.

Sigortayı kaldırdınız fakat geri atmadı ve kombi devreye geçti ise kombiye aşırı akım gelmiş ve kendini güvenlik amaçlı kilitlemiştir. Böyle durumda reset atıp kombi devreye geçer ve kullanmaya devam ediniz.

Kombiye elektrik geliyor fakat ekran yok çalışmıyor ise kombi sistemlerinde bir problem var demektir. Kombi servisi çağırarak problemi çözdürmeniz gerekir. Böyle durumda ise kombi ana beyin ve sistem kartı, panel kart gibi elektronik parçalarda sorun olabilir.

Arızanın sona ermesi için başak mahallesi arçelik servisi kadrolarını arayıp arıza kaydınızı aldırıp ekiplerin gelmesini bekleyiniz.

Kombi çalışmıyor sebepleri olarak bir çok sebep ortaya çıkabiliyor kablo grubunda oluşan yanma ve ısınmalarda güvenlik amacıyla kendini kitleyen limit tarafından sistem yine çalışmayabilir.

Garantili hizmetlerimiz yetkili servisi olduğumuz general klimalar içinde geçerlidir. Diğer markaların bosch, altus, vestel, siemens, profilo, beko gibi markalarında arçelik gibi özel servis desteğini vermekteyiz.

Hangi parça değişirse değişsin kombi eşanjörü hariç kesinlikle bir yıl boyunca garanti verilerek işlemler yapılır.

Arıza yapan arçelik ürün için bir gün önce çağrı merkezi telefonu ile iletişim kurmanız yeterli olacak ve başak mahallesi arçelik servisi kısa zamanda arızanızı çözmek için gelecektir.


Bu yazı Arçelik kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir