Subayevleri Arçelik Servisi (0312) 319 2 888

Subayevleri Arçelik Servisi

SUBAYEVLERİ ARÇELİK SERVİSİ

Arçelik Servis Telefonu: 0312 319 2 888

Subayevleri Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Subayevleri Arçelik Buzdolabı Servisi
Subayevleri Arçelik Klima Servisi
Subayevleri Arçelik Bulaşık Makine Servisi
Subayevleri Arçelik Kombi Servisi
Subayevleri Arçelik Televizyon Servisi
Subayevleri Arçelik Lcd, Led, Plazma Tv Servisi
Subayevleri Arçelik Kurutma Makinesi Servisi

Arçelik teknik servisi değişen parçalara GARANTİ VERİR.

Yedek parça değiştiğinde SERVİS ÜCRETİ ALINMAZ.

Subayevleri Arçelik Servisi, 7103 HE 7 KG 1000 DEVİR A+++ Arçelik Çamaşır Makinesi Ekran, Çalıştırma Düğmeleri, Panel

Subayevleri Arçelik Servisi, 7103 HE
7 KG 1000 DEVİR A+++ Arçelik Çamaşır Makinesi Ekran, Çalıştırma Düğmeleri, Panel

Geniş bir servis ağına sahip olan arçelik servisi Türkiye içinde en geniş servis ağına sahip olan bir firma olarak geçmektedir. Bizim firmamızda arçelik teknik servisi atölyelerimiz’le beraber yedi şubelik bir ekip olarak subayevleri arçelik servisi olarak’ta altın park şubemizden hizmetlerimizi vermekteyiz.

Garanti olarak belirttiğimiz hizmetimizde bütün şubeler için aynı şekilde geçerlidir. Arçelik ürününüz arızalı duruma geçtiğinde bizim ekiplerimiz gelip arçelik yedek parçanızı değiştirdiğinde bir yıl süreyle garantili olduğunu ve örnek olarak değerlendirirsek 7 ay sonra aynı parça bozulursa işlemi yapan hangi şubemiz ise veya o an müsait olan servis mobil ekipleri gelip parçanızı yenisi ile değiştirerek hizmetlerini vermekle yüküm sahibidirler.

Subayevleri Arçelik Servisi Beyaz Eşya Bakımı Hakkında Neler Diyor?

Genellikle bizlere gelen sorular üzerinden cevap verme yapacağımızı belirtmek isteriz.

Sorularımızdan birinci gelen yoğunluk buzdolabı bakımı yapılmalı’mı ve yapılmalı ise ne kadar zamanda bir bakım yapılması gerekli ve beyaz eşya bakımı hakkında bilgileri vereceğiz.

Buzdolabı motorları yoğun toz ve sıcaklığa maruz kalan cihazlardır. Bu cihazların daha verimli çalışması ve daha az bir enerji tüketimi yapması için gereklidir. Motor ömrünü ve buzdolabı içinde bulunan termostat, ana kart, beyin gibi elektronik parçalarında ömrünü bakım yaptırarak uzatırsınız.

Uyarılarımızdan birisi ise elektrikler bulunduğunuz bölgede sürekli gidip gelme gibi sorunlar yaşanıyorsa elektrik dengeleyici cihazlar kullanarak sorunu çözün.

Elektrik kesimi olduğunda ise buzdolabının elektrikle temas etmemesine ve fişten çekili konumda elektrik gelene kadar beklemeniz elektrik aşırı akımlı olarak ilk geldiğinde elektro manyetik parçaları kesinlikle bozacağını subayevleri arçelik servisi tekniker personeli belirtir.

Subayevleri arçelik servisi beyaz eşya ile beraberinde arçelik klimalarında sorunsuz çalışması ve klima bakım servisi desteğini montaj uygulamalarıyla verir.

Hızla her geçen yıllara nazaran daha hızlı büyüyen servisimizi yetkili servisi olduğu general klima içinde hizmet vermekle beraber yetkili bayisi içinde yine general üzerine klima satışı, sıfır klima satışı yapan firma, ikinci el klima satışı yapan bir firma olma özelliğine Ankara / Keçiören subayevleri içinde aydın evlerden vererek kaliteli en iyi arçelik servsi için ulaşmanızı sağlarlar.

Kalitesini yansıtan firma profilo, bosch, arçelik, siemens, beko ve altus’un özel servisi olarak sizlere onarım konusunda yardımcı olmaktadır.

Garantisini veren firmamız bir yıl boyunda değişen bütün marka ürün malzemeleri için evrak bırakımı yapacaktır.


 

Bu yazı Arçelik kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir