Axen Servisi Ankara

Axen Servisi Ankara

AXEN SERVİSİ ANKARA

Telefon Bilgisi = (0312) 319 2 888

ANKARA AXEN TELEVİZYON SERVİSİ BİR YIL GARANTİLİ ONARIM YAPMAKTADIR.

Servisimiz Ankara genelinde 6 şube ile beraber hizmet vermektedir. Servisimizde işlem yapılan bütün televizyonlara 1 yıllık garantisi verilerek yedek parça değişimleri yapılır.

Tv arıza yaptığı zaman direk bizim ile irtibat kurmanız halinde sizlere adres olarak yakın olan axen servisi şubesi gelen axen servisi ankara kalitesini yansıtır.

Panel kırıkları ve ses olup görüntü olmaması sorunlarında servisimiz genel bilgileri size vererek yapılması gereken onarım için bilgileri axen servisi ankara olarak verecektir.

Axen Servisi Ankara, Televizyon Tamircisi Ankara

Axen Servisi Ankara, Aken Teknik Servis Ankara

Ürünlerin tamir edilmesinde çalışan atölye ekibimiz titiz ve tozdan arındırılmış bir atölyede televizyon tamir işleri yapılır. Kalitesini ve güvenini sizlere verdiği garanti ole beraber axen servisi ankara göstermektedir.

Kumanda gibi yedek parçalar için ise yine iletişim kurabilirsiniz. Kurulan iletişimde sizlere özel servis desteği veren servisimiz axen yetkili servisi telefon numaralarını verir.

Bizler çözümsel bir televizyon tamiri hedefi ile yaptığımız tv için orijinal parça ile değişim yaparak en kaliteli görüntüyü almanızı sağlamaktayız.

Axen Servisi Ankara Hangi Günlerde Çalışmaktadır.

Bizler haftanın her gün hizmet veren bir servis ekibi ile beraber en kısa zamanda televizyon izlemenizi sağlıyoruz. Sağlan axen servis hizmetinden istediğiniz zaman arayıp arıza, servis kayıt işlemini yaptırabilirsiniz.

Axen tv konusunda bizlere soru soran müşterilerimize iyimi yoksa kötü bir televizyon’mu gibi sorular için ise piyasadaki neredeyse bütün televizyon modelleri bir biri ile aynı denecek derecede özellikler ile çalışır.

  • Axen Televizyon Servisi Ankara
  • Axen Tv Servis Ankara
  • Ankara Axen Televizyon Servisi
  • Ankara Axen Servisleri
  • Axen Tv Tamircisi Ankara
  • Axen Televizyon Ankara Servisi
  • Axen Garantili Televizyon Tamiri
  • Axen Led Televizyon Servisi Ankara
  • Led Televizyon Axen Servis Ankara

Axen üzerine bütün yedek parça ağı ve gerekli stoklara sahip olan bir kurumsal yapıya sahip olarak öz güven içerisinde sizlere tam hizmet vermekteyiz.

Hd yayın girişleri ve internet girişleri ile beraber uydu sistemlerinde olan ana kart ve beyin arızlarında’da garantili servis desteği vermekteyiz.


 

Bu yazı Axen kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir