Çorum Kombi Servisi

Çorum Kombi Servisi

ÇORUM KOMBİ SERVİSİ

GARANTİLİ KOMBİ YEDEK PARÇA DEĞİŞİMİ

Sektör içindeki hizmetimizde kombilerin arıza yapmaları ve periyodik olarak bakım yapılması gereken süreçlerde çorum kombi servisi şirketi yanınızdadır.

Profesyonel ve eğitimleri tam bir ekip olarak servisimizi sürdürerek arızalanan ürünlerinizin tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Garanti kapsamına aldığımız değişen kombi parçasına bir yıl süre ile belge vererek tekrar aynı parça bir yıl içinde arızalanır ise yenisi ile değişim yapmaktayız.

Çok sert bir kış ayı yaşanan çorum ilimizde kombiler çok çalışmaya maruz kaldığından kaynaklı senelik olarak bakıma çorum kombi servisi tarafından alınmalıdır. Bakım %93 yerinde yapılarak kombinin durumuna göre yarım saat veya bir saatlik bir sürede yapılır.

Bakım işlemlerinde peteklerin suları boşaltılıp kombi içindeki pis sular tahliye edilerek kış ayı gelmeden kombi temizliği yapılır. Tesisat suyu ve kombi genleşme tankı içinde biriken bütün pis sular kesinlikle temizlenmelidir. Sağlıklı yapılan bakım kış ayı içinde kombi petek ve sistemi içinde pislik olmadan tasarruflu çalışması demektir.

Çorum Kombi Servisi, Tamir Servisi, Bakım Servis, Kombi Servisleri Çorum

Çorum Kombi Servisi, Quasar 24F Kombi Modeli

 1. Kombi Tamir Servisi Çorum
 2. Çorum Kombi Tamircisi Servisi
 3. Çorum Kombi Onarım Hizmeti Servisi
 4. Çorum Kombi Yedek Parça Servisi
 5. Çorum Kombi Servisleri
 6. Çorum Kombi Servis
 7. Çorum Kombiciler
 8. Çorum Kombi Petek Temizlik Servisi
 9. Çorum Kombi Yıllık Bakım Servisi
 10. Kombi Servisi Çorum

Çorum Kombi Servisi Hangi Marka Kombi Tercih Edilmeli?

Kombiler genellikle benzeri özelliklere sahip cihazlar. Bu cihazların kapasitesi ve kullanılacak markalar kesinlikle çok önemlidir.

Bu süreçte çorum kombi servisi tecrübe ve bilgilerini sizlere detaylı şekilde verecektir. Kombi tercihi yaparken alacağınız kombinin tank ve sistem büyüklükleri çok önemlidir.

Birinci süreç sizin oturduğunuz evin ne kadar büyük olduğu ve bu büyüklükteki eve ne kadar büyük bir kombi gereklidir. Ortalama bir iş yerine sahipseniz veya ev sahibi iseniz ona göre uyumluluk gösteren bir kombi seçilmelidir.

Bu bilgileri bayilere gittiğiniz zaman evinizin metre karesine göre kombi kapasitesi tercih edilmelidir.

Marka olarak piyasada sürüm bazında en çok kullanılan kombileri tercih etmeniz ise kombinin arızalanması durumunda yedek parça bulunması için çok önemlidir.

Yedek parçası bulunmayan kombi sizlere her zaman sorun yaratacak ve parçası bulunsa dahi kombi parasına yakın bir ödeme yapmanız demektir.

Servis ağının geniş olması kombi cihazlarının arıza ve sorunlarında sizler fazla üşümeden servisin size ulaşması demektir. Bizler her marka kombi ürününe bakan bir servis olarak baymak, ariston, alarko, airfel, vaillant, buderus, ferroli, arçelik, beretta, beko, protherm, altus, demirdöküm gibi kombilerin özel servis desteğini veriyoruz.

Firmamızı yetkili servis olarak sana müşterilerimize gerekli açıklamalar bizlere ulaştıklarında verilmektedir.

Çorum Kombi Teknik Servisi İlçeleri

 • Sungurlu Kombi Servisi
 • Osmancık Çorum Kombi Servisi
 • Boğazkale Kombi Servisi
 • Dodurga Kombi Servisi
 • İskilip Kombi Servisi
 • Bayat Kombi Servisi
 • Kargı Kombi Servisi
 • Uğurludağ Kombi Servisi
 • Laçin Kombi Servisi
 • Oğuzlar Kombi Servisi
 • Alaca Kombi Servisi
 • Ortaköy Kombi Servisi
 • Mecitözü Kombi Servisi

Firmalar sisteme kayıt taleplerinde bulunduklarında gerekli görüşmeler yapılarak sitemiz içinde telefon numaraları yazılacaktır. Şuan gerekli alt yapı çalışmaları yapılmış bulunmaktadır. Çorum içinde doğal gaz yanıcı cihazlarına ve kombi cihazı tamiri yapan ustaların bilgileri verilecektir.

Sitemiz içinde daha hızlı bir kombi servisine ulaşmanız için çalışmalarımız sürmektedir. Çorumun bütün ilçelerinde hizmet veren kombi servisleri sırayla servis telefonu bilgisi ve iletişimleri eklenecektir.

Sayfamız kiralıktır . servisservisiservisleri@gmail.com


 

Bu yazı Kombi kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir