İkinci El Kombi Alanlar Ankara

İKİNCİ EL KOMBİ ALANLAR AKARA

İKİNCİ EL KOMBİLERİNİZ DEĞERİNDEN EVİNİZDEN ALINIR 

Ankara Arızalı Hurda Kombi Alım İletişim:   0312 319 28 88

Ankara genelinde bütün ilçeler için arızalı ve hurda kombiler evinizden veya iş yerinizden değerinde alınmaktadır. Her marka kombi alımı yapan bir firma olarak bizlere danışmadan kombi satımı yapmamanızı öneririz.

Ekiplerimiz ile iletişim kurduğunuzda telefon numaramız aracılığı ile size yakın olan ekip en kısa süre içinde gelerek arızalı kombinin alım işlemini yaparlar. Bizler ile iletişim kurarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ankara Demidöküm Arızalı Kombi Alanlar
Demirdöküm Yoğuşmalı Kombi

İkinci el kombi alanlar ankara dendiğinde bizleri güvenle tercih edebilir ve sizlere değerinden kombi alan bir firma garantisini vermekteyiz. İkinci ve arızalı kombi fiyatları modellere göre değişiklik göstermektedir. Ankara’nın merkez ilçeleri içinde yapılan kombi alımı için size verilen üst bölümdeki telefon numarası aracılığı ile bizleri istediğinizde arama yapabilirsiniz.

Ankara İkinci El Hurda Kombi Alımı
Alarko Model Arızalı Kombi

Kombinizi değiştirmeye karar verdiğinizde eski kombinin gerekli değeri bulması için kesinlikle firmamızı aramanızı tavsiye ederiz. İkinci el kombi için ve çıkma kombi satın alanlar ankara firması olarak bütün modellerin arızası ne olursa olsun gezisi saha ekiplerimiz alımlar yapmaktadır.

Kombi alımlarında demirdöküm, baymak, alarko, ferroli, alarko, protherm, nitron, buderus, bosch gibi bütün markların alımlarını ankara genelinde yapmaktayız. Yapılan kombi alım işlemleri müşterilerin adresine giderek nakit ücret verilerek işleme konulur. Ankara’da kombi alımı yapan bir kuruluş olarak gerekli bilgileri almak içinde bizleri arayabilirsiniz.

Bu yazı Kombi kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

İkinci El Kombi Alanlar Ankara için 1 cevap

  1. Mehmet Ali Erdin der ki:

    YETSAN Marka Bacalı kombi; kalorifer olarak arızası yok ve temiz .. *sadece sıcak su vermiyor, (üç yollu vana tamir edilecek)
    Hermetik alacağım için İkinci el olarak satmak istiyorum; alır mısınız? kaç lira fiyat verebilirsiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir