ANKARA NORDMENDE TELEVİZYON SERVİSİ

Ankara Nordmende Televizyon Servisi

ANKARA NORDMENDE TELEVİZYON SERVİSİ

NORDMENDE SERVİS TELEFONU : 0312 319 2 888

PARÇA DEĞİŞİMİ VE ONARIM İŞLEMLERİNDE SERVİS ÜCRETİ ALINMAZ.

NORDMENDE TELEVİZYONLARIN BÜTÜN PARÇALARI BİR YIL GARANTİLİ DEĞİŞİM YAPILIR.

Kurumsal firma olarak hizmetimizi 28 yıldır sürdürerek kalitesini her zaman ön plana alıp müşteri odaklı çalışan bir firma olarak ankara nordmende televizyon servisi hizmetini değerli müşterilerimiz vermekteyiz.

Sürekli büyüyerek yoluna devam eden sektörde en kaliteli ve en hızlı yedek parça değiştirme konusunda profesyonel bir kadro ile çalışarak televizyonsuz kalmanızı engellemekteyiz.

Bizlerin ekipleri kapınızdan televizyonunuzu alıp kapınıza teslimat yaparak gerekli analizleri yapıp arıza yapan televizyon sorununuz çözüm sizlere ankara nordmende televizyon servisi oluşumu olarak teslimat yapmaktadır.

ANKARA NORDMENDE TELEVİZYON SERVİSİ

ANKARA NORDMENDE TELEVİZYON SERVİSİ, Tv Tamir Teknik Servisi

Ekran kırık ve panel kırık sorunları için bizlere gelen televizyon benzeri cihazlar için gerekli kontrolleri yapıp sizlere bilgilendirme yapmaktayız. Fakat panel ekranına bir cisim gelmesi sonucunda oluşan kırıkların tamiri mümkün olmuyor.

O yüzden paneli kırık olan nordmende televizyonlar için yaptırdığınız zaman televizyon fiyatını bulduğundan kaynaklı yeni televizyon almanız ve garantili şekilde kullanmanız daha uygun olacaktır.

Servis kayıtlarımız televizyon arızası giderildiği günden itibaren başlayarak bir yıl garantisi veri depomuzda saklanarak tekrar arıza yapması durumunda garanti bilgileri çıkartılmaktadır.

Destek ekiplerimiz tarafından televizyon kurulumu esnasında sizlere bilgiler ve kanal yükleme işlemleri hakkında anlatım yapılır. Nordmende servis olarak bütün tv modellerinde gerekli uydu yükleme ve uydu kurulumlarını servis çalışanları yaparlar.

Ankara Nordmende Televizyon Servisi Kaç Günde Televizyon Tamiri Yapar?

Atölyemize gelen bütün elektronik televizyon cihazları genelde aynı gün içinde işlemleri yapılıp testler ile kontrol edildikten sonra teslimat yapılır.

Çok nadir durumlar dışında nordmende televizyon servisi ivedilik içinde işlemleri sonlandırır. Nedir durumlar olarak belirtmek istediğimiz için atölyede nordmende tv yedek parça bulunmadığı ve sipariş verildiği zamanlardır.

Atölye içinde yüz yüz binlerce televizyon parçası bulunmaktadır. Nordmende yetkili servisi olmadığımızı fakat bütün televizyon markalarına özel servis olarak hizmet verdiğimizi bildirmek isteriz.

 • Ankara Nordmende Servisi
 • Nordmende Servisi Ankara
 • Ankara Nordmende Montaj Servisi
 • Nordmende Televizyon Servisi
 • Nordmende Kurulum Servisi Ankara
 • Nordmende Televizyon Servisleri
 • Ankara Nordmende Tv Servis
 • Televizyon Servisi Nordmende Ankara
 • Nordmende Tv Servisi Ankara
 • Nordmende Led Televizyon Servisi

Televizyon konusunda sizlere garantili bir hizmet veren nord mende servisi bölgeler merkez ilçelere şuan hizmet vererek her geçen günlerde ise diğer ilçelere’de nordmende şubesi açmaya devam etmekteyiz.

 1. Nordmende Servisi Keçiören
 2. Nordmende Servisi Çubuk
 3. Nordmende Servisi Akyurt
 4. Nordmende Servisi Güdül
 5. Nordmende Servisi Etimesgut
 6. Nordmende Servisi Gölbaşı
 7. Nordmende Servisi Haymana
 8. Nordmende Servisi Kalecik
 9. Nordmende Servisi Ayaş
 10. Nordmende Servisi Nallıhan
 11. Nordmende Servisi Kazan
 12. Nordmende Servisi Mamak
 13. Nordmende Servisi Kızılcahamam
 14. Nordmende Servisi Polatlı
 15. Nordmende Servisi Çankaya
 16. Nordmende Servisi Bala
 17. Nordmende Servisi Şereflikoçhisar
 18. Nordmende Servisi Elmadağ
 19. Nordmende Servisi Sincan
 20. Nordmende Servisi Çamlıdere
 21. Nordmende Servisi Pursaklar
 22. Nordmende Servisi Beypazarı
 23. Nordmende Servisi Altındağ
 24. Nordmende Servisi Evren

Aranan bütün televizyon kayıtları çağrı merkezi tarafından kayıt altına alınıp kısa zaman içinde ekip gelmesi ve adresinizde olması Ankara nordmende televizyon servisi tarafından sağlanır.


 

Bu yazı Nordmende kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir