Pursaklar Oto Tamir Servisi

Pursaklar Oto Tamir Servisi

Bilgi Randevu İçin: 0312 344 26 27

PURSAKLAR OTO TAMİR SERVİSİ

Tüm Marka Otomobil Ve Jip Tamir Servisi

Uzman bir ekip olarak sürdürdüğümüz ve çırak olarak başladığımız mesleğimizi 34 senedir sürdürerek deneyimli bir kadro olarak çalışıyoruz.

Mekanik aksam ve elektrik arızası gibi bütün otomobil arızaları için pursaklar oto tamir servisi teknik olarak. Destek ve arıza onarımı yapmaktadır. Profesyonel oto tamir işlemlerimizde bütün aksamların kontrol edilmesi ve test edilmesi için gerekli konulara hakim bir kadro ile hizmet veriyoruz.

Politika olarak her zaman sorun yaşamayan bir müşteri memnun kalan ve referans olan bir müşteri potansiyeli ile pursaklar oto tamir servisi yolunda devam eder.

Çevre ilçelere içinde yolda kalan otomobil olduğunda yakın yerler için araba arıza çözüm ustalarımız çekici hizmeti dahil yardımcı olmaktadırlar.

Pursaklar Oto Tamir Servisi, Pursaklar Oto Tamircisi, Servisi, Özel Servisi

Pursaklar Oto Tamir Servisi, Atölyede Tamir Edilen Oto Resimleri

 • Pursaklar Oto Tamir Bakım Servisi
 • Pursaklar Oto Tamir Onarım Servisi
 • Pursaklar Oto Yağ Değişim Servisi
 • Pursaklar Oto Tamircisi
 • Pursaklar Oto Tamir Servisleri
 • Pursaklar Oto Tamir
 • Pursaklar Oto Tamircileri Servisi
 • Pursaklar Oto Elektrikçi Servisi
 • Pursaklar Oto Tamir Özel Servis
 • Özel Oto Servisi Pursaklar
 • Pursaklar Araba Tamir Servisi
 • Pursaklar Otomobil Tamir Servisi
 • Oto Tamircisi Pursaklar Ankara
 • Pursaklar Otomobil Servisleri
 • Pursakalr Oto Yedek Parça

Pursakların içinden geçen protokol yolunda arıza yapan arabalar içinde yerimiz yakın olduğundan kaynaklı anında arıza onarımı için kısa zaman içinde yanınızda olmaktayız. Çok trafik olan ve seri şekilde arabaların gittiği bir yol olan ankara hava alanı yolunda otomobil arızasında sizlerin yanındayız.

İlçe içindeki diğer pursaklar mahallesi olarak geçen yerlerin hepsine servisimizin profesyonel ekiplerini pursaklar oto tamir servisi ustalarını gönderiyoruz.

Genellikle her marka olan arabaların yedek parçasına sahip olan servisimiz kendi elinde yoksa dahi çok kısa zaman içinde temin işlemi yapar. Geniş bir malzeme deposu ile hizmet veren servisimiz her marka motor yağı ve şanzıman yağına sahiptir. Sizler hangi marka yağı tercih ederseniz ona göre arabaya yağ koyarlar.

Pursaklar Oto Tamir Servisi Hangi İlçelere Hizmet Vermektedir?

Sistemli bir çalışma yapan ekipler gerekli testleri yaparak bütün markaların özel servis hizmetini verir. Verilen markalar arasında bir kaç örnek vermek gerektiğinde mercedes, renault, mazda, nissan, opel, land rover, jaguar, ford, toyota, range, honda araçlardır.

Dizel özelliğine sahip ve benzinli çalışan bütün jip ürünleri’de hizmetimiz kapsamındadır.

Hizmet kalitesi ile çevredeki ilçeler ve semtler için ekip gönderip veya oto kurtarma gönderip sorunlarınızı gidermek için yardımcı olur.

Çevremizde bulunan yine ankara hava alanı yolu üzerinde bulunan sirkeli, hasköy, aktepe, bağlum, ufuk tepe bölgeleri bizlere yakın yerlerdir. Yine istanbul ve samsun otoban olarak bilinen yerlere’de yolda kaldığınızda arabanız arıza yaptığından bizleri arayınız.

Gelen pursaklar oto tamir servisi kesin çözüm odaklı çalışma yaparak sizin yolda kalmanız sorununuz araba arızasını çözerek yolunuza devam etmenizi sağlar.

 1. Tevfik İleri Mahallesi Oto Tamir Servisi
 2. Ayyıldız Mahallesi Oto Tamir Servisi
 3. Sirkeli Yeşilova Mahallesi Oto Tamir Servisi
 4. Fatih Mahallesi Oto Tamir Servisi
 5. Karaköy Mahallesi Oto Tamir Servisi
 6. Yıldırım Beyazıt Mahallesi Oto Tamir Servisi
 7. Karşıyaka Mahallesi Oto Tamir Servisi
 8. Yuva Mahallesi Oto Tamir Servisi
 9. Kösrelikkızığı Mahallesi Oto Tamir Servisi
 10. Merkez Mahallesi Oto Tamir Servisi
 11. Saray Osmangazi Mahallesi Oto Tamir Servisi
 12. Mimar Sinan Mahallesi Oto Tamir Servisi
 13. Peçenek Mahallesi Oto Tamir Servisi
 14. Sarayköy Mahallesi Oto Tamir Servisi
 15. Altınova Mahallesi Oto Tamir Servisi
 16. Sirkeli Yeşilyurt Mahallesi Oto Tamir Servisi
 17. Saray Mahallesi Oto Tamir Servisi
 18. Yunus Emre Mahallesi Oto Tamir Servisi
 19. Saray Cumhuriyet Mahallesi Oto Tamir Servisi
 20. Saray Fatih Mahallesi Oto Tamir Servisi
 21. Abadan Mahallesi Oto Tamir Servisi
 22. Saray Gümüşoluk Mahallesi Oto Tamir Servisi
 23. Yeni Karaköy Mahallesi Oto Tamir Servisi

Konu araba olduğunda ve ne olursa olsun mutlaka bizlere danışın. Her hangi bir kaza yaptınız aracınız kaza yaptı sigorta raporu ile otomobil yaptırmak istiyorsunuz yine bizleri arayınız. Bizler ofisimize geldiğinizde kahvemizi içerek sizlere gerekli otomobil işlemleri için detaylı danışmanlık yapmaktayız.

Danışabileceğiniz bütün konularda uzmanlığa ve profesyonelliğe sahip olan ekiplerimiz memnuniyetle sizlere bilgi aktarma yükümlülüğüne sahiptirler.

Oto Su Kaçırma Sorunu

Araba su kaçırıyor ve su eksiltmesi yapıyor gibi sorunlar için kesin çözüm için pursaklar oto tamir servisi sanayi iş yerine uğrayınız. Genelde bağlantı boruları ve su haznesi kenarlarından arabalar su kaçırır.

Arabaların içinde bulunan ve belirli seviyede olması gereken su kapı içindeki su sistem içinde soğutma görevi görür. Bu su sürekli dolaşım yaptığından kaynaklı çeşitli borular ve motor aksamları içinden geçer. Böyle durumlarda çalışan bir mekanizmada bazen jonta bazen kelepçe su kaçırabilir.

Diğer durumlar ise suyun geçtiği borular zaman aşımından, dış etkenlerden gelen darbeler sebebi olen su kaçırması yapabilir. Büyük bir sorun olmadığını kısa zamanda oto servisi ekipleri arızayı çözer.

Kiralık- servisservisiservisleri@gmail.com


 

Bu yazı Oto Tamir kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir