ANKARA AYDINLIKEVLER VESTEL SERVİSİ

ANKARA AYDINLIKEVLER VESTEL SERVİSİ

ANKARA AYDINLIKEVLER VESTEL SERVİSİ

TELEFON NUMARAMIZ: 0312 362 09 99

GARANTİLİ VE PARÇA DEĞİŞİMİNDEN SERVİS ÜCRETİ ALINMAYAN HİZMET

ANKARA AYDINLIKEVLER VESTEL SERVİSİ, VESTEL SERVİSİ, VESTEL TEKNİK SERVİS

ANKARA AYDINLIKEVLER VESTEL SERVİSİ, VESTEL TELEVİZYONLAR

Otuz iki yıldır vestel üzerine yedek parça ağı ile beraber onarım ve tamir işlemlerini sürdüren bir firma olarak kurumsal süreçlerimizde memnun bir müşteri ilişkileri ile çizgimize devam ediyoruz.

Hedeflerimiz her zaman hızlı ve vestel arızası yaşanan ürünlerin yerinde veya atölyeye alarak tamirinin yapılması ve müşteriye iade edilmesi olarak geçmektedir. Vestel yedek parça depomuzda hazır bulunan parçalar sayesinden ankara aydınlıkevler vestel servisi elektonik ve beyaz eşya olarak sürdürüyoruz.

Yoğun olarak servis çağrı ekiplerimizi arayan vestel ürünlerde sorun yaşayan müşterilerimiz televizyon arızası için bizleri ararlar.

Bizlerde profesyonel bir çağrı merkezi tarafından size her zaman daha iyi servis hizmeti verebilmek için konuyu tam olarak anlayarak gereken bilgilerinizi alıp ankara aydınlıkevler vestel servisi araçlarını size yönlendiririz.

 1. Aydınlıkevler Vestel Televizyon Servisi Ankara
 2. Ankara Aydınlıkevler Vestel Televizyon Servisi
 3. Vestel Televizyon Servisi Aydınlıkevler
 4. Altındağ Aydınlıkevler Vestel Televizyon Servisi
 5. Aydınlıkevler Vestel Tv Servisleri
 6. Aydınlıkevler Vestel Televizyon Servis
 7. Aydınlıkevler Vestel Montaj Servisi
 8. Ankara Aydınlıkevler Vestel Televizyon Montajı
 9. Vestel Aydınlıkevler Televizyon Servisi Ankara Altındağ
 10. Aydınlık Vestel Servisi Ankara
 11. Aydınlıkevler Vestel De Montaj Servisi Ankara
 12. Ankara Vestel Aydınlıkevler Servisi
 13. Servisi Vestel Aydınlıkevler Ankara
 14. Aydınlıkevler Vestel
 15. Ankara Aydınlıkevler Vestel Bayi

ANKARA AYDINLIKEVLER VESTEL SERVİSİ TAMİR SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?

Bölgemiz Altındağ ilçesinin genelini kapsayan bir alana sahiptir. Bizler bölgemizin içinde bulunan bütün alanlar için tamir sürelerini genelde bir gün olarak vermekteyiz.

Her hangi bir farklı durum olmadığı sürece ankara adyınlıkevler vestel servisi televizyon veya beyaz eşya ürünlerinde depolarımızda vestel yedek parça olduğundan kaynaklı aynı gün teslim yapar.

Onarımı yapılan televizyon ürünleri gerekli testlerimizden geçtikten sonra sizin evinize getirilip kurumu yapılarak görüntü alınıp sinyal var ve tv kanalları gözüktükten sonra teslimatı yapar.

İşini her zaman garantiye alan servisimiz vestel yetkili servisi olmadığını her marka televizyona bakan vestel özel servisi olduğumuzu bildirmek isteriz.

Ürünlerinizi güvenle teslim edip işlemler yapıldıktan sonra servis fişiniz size verilerek garantisi değişen vestel yedek parça için verilecektir.


 

Bu yazı Vestel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir